Sukcesy szkoły

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Laureaci

2018, Kacper Sworczuk, Michał Janicki, Szymon Balak, Aleksandra Kijewska

2017, Patryk Musztyfaga, Kamil Pel, Szymon Kopiecki, Zuzanna Trochanowska, Kacper Sworczuk

2016, Filip Doganowski, 8 miejsce

2015, Stefan Siemaszko, 8 miejsce

2014, Stefan Siemaszko, 9 miejsce

2013, Dominik Górny

2012, Patryk Jarysz, Krystian Wicher vel Wichrowski, Dominik Górny

2011, Agnieszka Bobrowska, Weronika Młynarczak

2010, Paweł Kancelarczyk

2008, Marta Kwiecień, 24 miejsce w Polsce

2003, Przemysław Jasicki

Finaliści

2018, Rafał Antoszczak, Adam Lebioda, Paulina Langner

2016, Patryk Musztyfaga, Kamil Pel

2015, Szymon Ratajczak, Jakub Ciołek, Filip Doganowski

2014, Magdalena Zalesińska, Aleksandra Bobyk, Edyta Kędzierzyńska, Kamila Dolata, Szymon Ratajczak

2013, Aleksandra Bobyk, VIII miejsce drużynowo

2012, Miłosz Mazurkiewicz

2011, Patryk Jarysz

2009, Paweł Kancelarczyk

2007, Marta Kwiecień

2006, Marta Kwiecień, Maciej Góralski, Kamil Piaściński

2005, Łukasz Koziołek, Grzegorz Mularczyk

2003, Marcin Grendziak

Udział w etapie centralnym

2013, Edyta Kędzierzyńska

Udział w etapie okręgowym

2018, Dorota Kwiatkowska

2015, Adrian Gniwek

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Finaliści

2011, Andrzej Jarosiński

2009, Jarosław Frącek

2007, Mirosław Marciniak, V miejsce drużynowo

Udział w etapie centralnym

2016, Agata Żerebecka, Bartłomiej Boczar, Maciej Przemyślański

2015, Kamil Demkowicz, Agata Żerebecka, Maciej Przemyślański

2014, Dawid Buła, Daniel Krzemień, Bartłomiej Ratajczak

2013, Gabriel Górski, Krzysztof Krysiński, Kazimierz Łozowski, VIII miejsce drużynowo

2012, Urszula Mrozkowiak, Łukasz Kubiszyn, Gabriel Górski

2010, Andrzej Jarosiński, Bartosz Siegieda

2009, Roman Husar, Bartosz Siegieda

2008, Rafał Kubicki, Krzysztof Kułakowski, Łukasz Kozłowski

2006, Mirosław Marciniak, Marlena Szeszo, Michał Grobel

2005, Wojciech Szcześniak, Damian Worosz, Jacek Walencki

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Laureaci

2017, Igor Galus, Kornelia Frankiewicz, Gabriela Stroińska, Dagmara Andrzejewska

2015, Paulina Ratajczak

2014, Paulina Ratajczak

Finaliści

2018, Kacper Zając, Piotr Juszczyk,Anielas Rajewska, Kornelia Frankiewicz, Igor Galus, Weronikas Malinowska, Justyna Grzegorek

2017, Szymon Nowak, Joanna Nowak, Oliwia Gładysz, Patrycja Kozak, Przemysław Kwarta

2016, Gabriela Stroińska, Patrycja Maciąga, Przemysław Kwarta

2015, Kamil Strzelczyk, Aleksandra Kurowska, Klaudia Kaczmarek

2014, Marta Tęcza, Adrianna Opryszak, Marta Opryszak, Marek Sydor

Udział w etapie centralnym

2018, Alicja Szkrawan, Wikoria Mostowska, Karolina Nowakowska, Magda Tkaczyk, Patrycja Gaudyn, Paulina Mleczak

2017, Weronika Czeska, Bartosz Kaczanowski, Jan Stefańczyk

2016, Joanna Nowak, Oliwia Gładysz, Dagmara Andrzejewska, Bartosz Kaczanowski

2015, Paulina Ratajczak, Damian Czapliński, Miłosz Krysik, Oliwer Sobolewski, Marta Wilant

Udział w etapie okręgowym

2018, Michał Bugaj, KlaudiaZmuda, Eliza Czyżewska

2017, Dawid Pultyn, Piotr Morman, Rafał Skrzypek, Marcin Sobczak, Kamil Gwardiak, Oskar Wieligor

2016, Kornel Polańczyk, Mateusz Zuchantke, Marta Wilant, Oliwier Sobolewski, Kamil Gwardiak, Ewa Poźniak, Mateusz Szczepaniak, Martyna Misiewicz, Angelika Niewińska, Weronika Nowicka, Patrycja Szczawińska, Weronika Czeska, Karolina Antoszczak

2015, Kamil Gwardiak, Paweł Szymański, Wiktoria Wilczek, Oliwia Gładysz, Joanna Nowak, Adrian Gniwek, Sebastian Pawłowicz

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

Laureaci

2013, Paulina Ratajczak

2012, Justyna Szewczuk

2011, Justyna Szewczuk

2008, Paulina Fritsch, Karolina Jędrzejko, Waldemar Zioło, VI miejsce drużynowo

2005, Marta Rzeczkowska, Sylwester Tarawski

Finaliści

2013, Marta Tęcza, Marek Sydor, VI miejsce drużynowo

2012, Diana Zdybel, Marta Tęcza

2011, Diana Zdybel, Marta Tęcza

2010, Patrycja Sochacka, Tomasz Jągowski, Maciej Zawadzki

2009, Tomasz Jągowski, Maciej Zawadzki

2007, Paulina Fritsch, Karolina Jedrzejko

2006, Paulina Fritsch, Anna Hajducka, Marta Rzeczkowska

2005, Anna Hajducka

Olimpiada Innowacji Technicznych

Finaliści

2013, Marcin Fuchs, Magdalena Zalesińska, Patryk Korumny, Paulina Chełminiak, Hubert Dziasek, Paulina Zarzycka, Angelika Pańtak, Adrian Gniwek, Sebastian Pawłowicz, Diana Zdybel, Damian Czapliński, Paulina Mirkiewicz, Miłosz Krysik

2012, Barbara Bodnar, Ewelina Andrzejewska, Patryk Korumny

2011, Natalia Rybka, Daria Sługocka, I miejsce drużynowo; Natalia Ostrycharczyk, Małgorzata Rychła, I miejsce drużynowo

Udział w etapie centralnym

2009, Magdalena Wróbel, Natalia Bernaciak

Udział w etapie okręgowym

2010, Bartosz Danielski, Piotr Kapliński

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Laureaci

2016, Dominika Gwóźdź

2015, Sandra Wicher vel Wichrowska

Finaliści

2018,Weronika Czeska

Udział w etapie okręgowym

2018, Gabriela Stroińska, Agata Kasowska

2017, Gabriela Stroińska, Mateusz Król

2016, Krzysztof Nazarenko, Klaudia Szulc

2015, Maciej Michalski, Filip Banicki

Olimpiada Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Laureaci

2017, Marta Wilant – I miejsce

Finaliści

2018, Weronika Malinowska, Kamil Górnicki

Olimpiada Budowlana

Finaliści

2017, Dorota Kwiatkowska – III miejsce, Mateusz Tkaczuk, Igor Galus, Karol Krawczyk, Paulina Langner, Wiktoria Szeląg

2016, Adrian Gniwek, Jagoda Gdakowicz, Daniel Jarysz

2015, Jagoda Gdakowicz, Alicja Szymura, Daniel Jarysz, Adrian Gniwek

2014, Jagoda Gdakowicz, Alicja Szymura, Karol Kościński, Jacek Ślemp, Kacper Niesułowski

Olimpiada Artystyczna

Finaliści

2018, Wiktoria Dąbkowska

2016, Irmina Rotkis

Udział w etapie okręgowym

2018, Aleksandra Kijewska

2017, Aleksandra Kijewska, Wiktoria Dąbkowska

2013, Piotr Pachut, Kamila Dolata, Małgorzata Bach, Aleksandra Dudziak

Udział w etapie wojewódzkim

2011, Agnieszka Bobrowska, Weronika Młynarczak, Mateusz Ryszewski, Paulina Budzińska, Jogili Chiari Arcia

2010, Angelika Gabarkiewicz, Kinga Hunek, Adrian Maksimów

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Udział w etapie centralnym

2016, Patryk Stróżniak

2015, Dariusz Janczewski, Paweł Znamirowski, Patryk Stróżniak

Udział w etapie wojewódzkim

2018, Daniel Kwiatkowski

2011, Bartłomiej Chabiniak

2010, Bartłomiej Chabiniak

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

Udział w etapie okręgowym

2017, Kacper Migacz

2009, Malwina Kubik

Olimpiada o Prawach Człowieka

Udział w etapie  okręgowym

2018, Adrianna Stasiak

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Finaliści

2017, Wojciech Boczar, Kacper Kardas

2016, Adrian Gniwek

Udział w etapie okręgowym

2018, Jakub Jankowski,Szymon Zubek

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Udział w etapie centralnym

2015, Marta Najder

2013, Marta Najder

Udział w etapie okręgowym

2017, Maksymilian Wójcik

2014, Marta Najder

Olimpiada Wiedzy o Integracji Unii Europejskiej

Udział w etapie centralnym

2015, Marta Najder

2013, Marta Najder

2012, Kamila Dolata

Udział w etapie okręgowym

2013, Kamila Dolata

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Udział w etapie centralnym

2006, Karolina Jędrzejko

Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna

Udział w etapie centralnym

2018, Roksana Poskrop, Ewelina Nienadowska, Kinga Mleczkowska

2016, Joanna Nowak

Udział w etapie okręgowym

2018, Katarzyna Rymszo

2017, Marta Rogalska, Dorian Szczepaniak

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Udział w etapie okręgowym

2018, Zuzanna Kołacz

2017, Natalia Twardowska, Zuzanna Kołacz, Filip Kopaczewski

2013, Karolina Kołodziejska

2011, Paweł Płocki

Olimpiada Języka Angielskiego

Udział w etapie okręgowym

2015, Filip Doganowski, Katarzyna Kleinert

2014, Filip Doganowski

2013, Mieszko Kołodziejek

Olimpiada Języka Niemieckiego

Udział w etapie okręgowym

2018, Marta Wilant

Olimpiada Języka Francuskiego

Udział w etapie okręgowym

2014, Filip Doganowski

2013, Filip Doganowski

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Udział w etapie okręgowym

2015, Oktawia Spychała

Olimpiada Przedsiębiorczości

Udział w etapie okręgowym

2018, Katarzyna Kleinert

2017, Katarzyna Kleinert

2016, Katarzyna Kleinert

2015, Klaudia Połujańska

Olimpiada Medialna

Udział w etapie okręgowym

2017, Konrad Chudziński, Szymon Zubek, Lidia Graczyk, Michał Smogór, Oliwia Proszek

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Udział w etapie wojewódzkim

2018, Konrad Chudziński, Patrycja Drozdowska, Olimpia Fedorowicz

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Udział w etapie wojewódzkim

2018, Michał Smogór, Oliwia Proszek, Karolina Nowakowska

2017, Olimpia Fedorowicz, Szymon Batkowski, Przemysław Dziedzic

Olimpiada Teologii Katolickiej

Udział w etapie diecezjalnym

2018, Weronika Czeska –wyróżnienie,Weronika Kroczyńska, Konrad Bogacz

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Udział w etapie okręgowym

2015, Gabriela Stroińska, Iga Musielak

Ogólnopolskie Zawody Architektury Krajobrazu „Ogród i Ty”

2014, Karolina Kaptur, Jagoda Szportun, Adrianna Odrzywolska, Piotr Sapa, Filip Banicki, Joanna Kubiak, Sandra Wicher vel Wichrowska, Lucyna Tyburcy, Patryk Bogoński, I miejsce w kraju

2013, Brygida Równicka, Joanna Kubicka, Paulina Kowalczyk, Dagmara Juncewicz, Monika Karapka, Leszek Stępień, Jagoda Szportun, Karolina Kaptur, Piotr Sapa, IV miejsce w kraju

Turniej Budowlany

Finaliści

2018, Mikołaj Ceglarek, Przemysław kwarta, Piotr Morman, Oskar Wieligor

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Finał krajowy

2015, Łukasz Janus, Rafał Bartyzel, Natan Palacz

2014, Karol Rybkowski, Bartłomiej Ratajczak, Przemysław Balak – VII miejsce drużynowo

2013, Bartłomiej Ratajczak, Karol Rybkowski, Patryk Szmit – VII miejsce drużynowo

2012, Patryk Szmit, Bartłomiej Ratajczak, Karol Rybkowski – II miejsce drużynowo

2011, Bartłomiej Mandziej, Patryk Szmit, Dawid Skorupski – I miejsce drużynowo

2007, udział drużyny

Udział w etapie wojewódzkim

2018, Jakub Siwa, Wojciech Mróz, Bartosz Kuc

2016, Wojciech Jagiełło, Dawid Jędrzejczak, Szymon Habura, Natan Palacz, Bartosz Długaszek, Patryk Górczewski

2015, Szymon Habura, Tobiasz Bartyzel, Krystian Rola

2014, Natan Palacz, Adam Stępień, VI miejsce drużynowo

2013, Przemysław Balak, Robert Gołacki, Łukasz Szkudlarek, II miejsce drużynowo

2011, Karol Rybkowski, Marcin Gudaniec, Bartosz Bugiera, III miejsce drużynowo

2009, Patryk Czerwiński i Sebastian Bronisz, II miejsce drużynowo

2007, I miejsce drużyny

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Etap ogólnopolski

2017, Iga Musielak, Rafał Olszewski, Jakub Cichy, Kornel Polańczyk

Etap rejonowy

2018, Marek Goc, Wiktoria Horbacz, Mateusz Solecki

2016, Iga Musielak, Jarosław Wicher, Krzysztof Chrobot, Jakub Cichy, Kornel Polańczyk – III miejsce zespołowo

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

Udział w etapie okręgowym

2018, Klaudia Jacewicz, Julia Miszczak

2015, Hubert Kacprzak, Adrian Gniwek

2014, Hubert Kacprzak

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Udział w etapie centralnym

2017, Emilia Wojciechowska – wyróżnienie

2012, Izabela Tomczyk – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Sprachdoktor

Udział w etapie wojewódzkim

2012, Katarzyna Hołownia – I miejsce

Ogólnopolski Konkurs „Szkolna Internetowa Gra Giełdowa”

Udział w etapie wojewódzkim

2015, Wojciech Boczar, Kacper Kardas, Eryk Matusiak, Artur Nowicki, Grzegorz Kalinowski, VII  miejsce

2012, Patryk Mędyk, Konrad Zapotoczny, Mateusz Kostrzewa

„Rekiny przedsiębiorczości” – internetowa gra giełdowa

Udział w etapie wojewódzkim

2010, Michał Dąbrowski, Mateusz Bazukiewicz, Krzysztof Pastucha

Ogólnopolski Konkurs „Z klasy do kasy”

Udział w etapie wojewódzkim

2012, Diana Zdybel, Elżbieta Wolak, Monika Jabłońska

Ogólnopolski Konkurs „Eko-Planeta”

Udział w etapie centralnym

2013, Kacper Milczarek – wyróżnienie I stopnia, Anita Skibińska – wyróżnienie

Udział w etapie wojewódzkim

2010, Agnieszka Oleśniewicz – III miejsce

Diecezjalny Konkurs „Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II”

Etap diecezjalny

2014, Paulina Ratajczak – IV miejsce, Paweł Patalas – XVI miejsce

2013, Paweł Patalas – VI miejsce

2012, Anna Kułaczkowska – VIII miejsce, Katarzyna Skorupska i Kornelia Czyż – IX miejsce

2011, Anna Krasowska – II miejsce

2010, Anna Krasowska – IV miejsce

2009, Andrzej Jarosiński – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Etap diecezjalny

2017, Emilia Wojciechowska, Konrad Bogacz

2015, Paweł Patalas, Agata Kotlarska, Bartłomiej Boczar

2013, Katarzyna Skorupska – wyróżnienie

Lubuski Konkurs Matematyczny

2018, Hubert Tarnowski, Hubert Kaczor, Oliwia Konieczyk

2017, Mateusz Orwat, Dawid Piasecki, Marta Wilant

2015, Marta Wilant, Maciej Przemyślański, Filip Doganowski

2013, Edyta Kędzierzyńska, Miłosz Krysik, Filip Doganowski, I miejsce drużynowo

2012, Stefan Siemaszko, Igor Karasiński, Edyta Kędzierzyńska, Gabriel Górski, I miejsce drużynowo

Konkurs Supermatematyk

Udział w finale

2018, Hubert Tarnowski, Oliwia Konieczyk, Igor Rybińczuk, Dawid Piasecki

2017, Mateusz Orwat, Hubert Kaczor, Oliwer Sobolewski, Igor Rybińczuk, Dawid Piasecki, Marta Wilant

2015, Marta Wilant, Oliwer Sobolewski, Artur Nowicki, Grzegorz Kalinowski

Samorządowy Konkurs „Ośmiu Wspaniałych”

Laureaci

2016, Patrycja Roczeń, Jarosław Wicher

2015, Justyna Gruszka

2014, Rita Murawska

2013, Daria Jurewicz

Wyróżnienie

2015, Alicja Pieńczewska

Osiągnięcia sportowe

2018

  • unihokej chłopców: Filip Wierzejewski, Michał Pawlak, Jan Sowa, Igor Stefański, Tymoteusz Tronowicz, Wojciech Jagiełło, Damian Półtorak, Dominik Stempel, Adrian Kłos, Jakub Bania, Patryk Kujawski- II Miejsce w finale wojewódzkim
  • Piłka nożna chłopców : jacek Wieczorek, konrad Zagórski, Mateusz Pilz, Dawid Leoszko, Kacper Głębocki, Patryk Szkuta, Damian Półtorak, Sebastian Kieroński, Jacek Czernicki – II miejsce w finale miejskim;
  • Piłka ręczna dziewcząt : Adriana Mróz, Hanna Szarkowska, Anna Kaczmarek, Martyna Krajewska, ,Klaudia Literska, Aleksandra Kwaśniewska, Martyna Forgel – II miejsce w finale miejskim;
  • Finał Wojewódzki Mistrzostw w Lekkiej Atletyce :
    • Hanna Szarkowska – bieg 400 m – I miejsce, pchnięcie kulą – II miejsce
  • Miejskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:
    • Hanna Szarkowska – bieg 400 m- II miejsce, pchniecie kulą –II miejsce
    • Adriana Mróz – bieg 800 m. I miejsce
    • Aleksander Świoątek –bieg 3000 m. III miejsce
    • Hanna Szarkowska, Alicja Szkrawan, Klaudia Literska, Adriana Mróz – sztafeta 4 X 100 m – III miejsce
  • Mistrzostwa Miasta SPG w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Sebastian Kieronski, Maciej Jasik, Filip Wierzejewski, Kacper Kozak, Jakub Zapotoczny-Chabura

2017

  • piłka nożna chłopców: Denis Hadaś, Michał Słodownik, Jacek Wieczorek, Konrad Zagórski, Rafał Skrzypek, Mateusz Król, Maciej Enkot, Sebastian Kieroński – II miejsce w mieście
  • piłka ręczna dziewcząt: Maja Walkowiak, Klaudia Literska, Hanna Szarkowska, Anna Kaczmarek, Adrianna Mróz, Oliwia Deka, Aleksandra Kowalska, Julia Mickiewicz – II miejsce w mieście
  • Finał Wojewódzki Mistrzostw w Lekkiej Atletyce:
    • Hanna Szarkowska – pchnięcie kulą – II miejsce, bieg 400 m – III miejsce
  • Miejskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:
    • Michał Rau – bieg przez płotki 110 m – II miejsce
    • Aleksander Świątek – bieg 3000 m – I miejsce
    • Rafał Skrzypek – rzut oszczepem – I miejsce
    • Mikołąj Ceglarek – bieg 1500 m – III miejsce
    • Kacper Kozak – bieg 1500 m – II miejsce
    • Filip Wierzejewski – bieg 1500 m – III miejsce
    • Kacper Migacz – trójskok – II miejsce
    • Weronika Charytoniuk – skok w dal – II miejsce, bieg przez płotki 110 m – III miejsce
    • Dominika Rybińczuk – bieg 400 m – II miejsce
    • Adrianna Mróz – bieg 800 m – I miejsce
    • Alicja Szkrawan – bieg 800 m – II miejsce
    • Hanna Szarkowska – pchnięcie kulą – I miejsce
    • Maja Walkowiak – rzut oszczepem – II miejsce
    • Klaudia Literska, Weronika Charytoniuk, Dominika Rybińczuk, Alicja Szkrawan – sztafeta 4×100 – III miejsce

2016

  • pchnięcie kulą: Hanna Szarkowska – III miejsce w finale wojewódzkim
  • badminton chłopców: Marcin Jurewicz, Jakub Janowski – V miejsce w województwie
  • piłka ręczna dziewcząt: Aleksandra Kokosza, Wiktoria Zając, Agnieszka Uss, Hanna Szarkowska, Weronika Durka, Aleksandra Kowalska, Agata Sawicka – II miejsce w mieście
  • piłka siatkowa dziewcząt: Alicja Pieńczewska, Wiktoria Zając, Hanna Szarkowska, Aleksandra Kowalska, Gabriela Michalak, Agata Sawicka, Paula Lubowiecka, Kamila Szczęchowska, Maja Walkowiak – III miejsce w mieście

2015

  • Turniej w unihokeju: Mateusz Szczyt, Miłosz Woźny, Tobiasz Bartyzel, Jakub Błaszczak, Krystian Rola, Łukasz Sommer, Bartosz Szczeszek – brązowy medal Miasta Zielona Góra drużynowo
  • Sztafetowe biegi przełajowe chłopców: Rafał Skrzypek, Łukasz Janus, Bartłomiej Boczar, Jacek Kierzek, Dominik Rzęsa, Maciej Przemyślański, Kacper Migacz, Maciej Leśniak – III miejsce w mieście
  • Indywidualne mistrzostwa miasta szkół ponadgimnazjalnych
    • Magdalena Popek – II miejsce – bieg na 800m
    • Dominika Witkowska – II miejsce – pchnięcie kulą
    • Sandra Łukasik – III miejsce w skoku wzwyż
    • Sandra Łukasik – III miejsce w biegu na 400 m
  • Ponadgimnazjalna Liga Piłki Siatkowej dziewcząt: Alicja Pieńczewska, Anna Szymendera Wiktoria Zając, Kamila Szczęchowska, Małgorzata Orlińska, Jagoda Gdakowicz, Dorota Wilczyńska, Natalia Kubiszyn, Maja Walkowiak, Aldona Haljimi, Kinga Grygiel – III miejsce drużynowo

2014

  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    • piłka nożna, , Bartłomiej Boczar, Kacper Stój, Marcin Jurewicz, Aleksander Wojtowicz, Maciej Klimaczak, Łukasz Janus, Igor Danyło, Jakub Iwanus – I miejsce
    • unihokej dziewcząt, Alicja Tomczak, Gabriela Oleksy, Patrycja Szulc, Paulina Ratajczak, Oliwia Słowik, Joanna Mumot, Małgorzata Bach, Anita Konieczka, Aleksandra Kurowska, Aleksandra Śniatała, Kinga Rogal – III miejsce
  • Indywidualne Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce
    • Paweł Pokora – 400 m mężczyzn – srebro
    • Bartosz Boczar – 800 m mężczyzn – złoto
    • Łukasz Janus – 3000 m mężczyzn – złoto
    • Kamil Rudkowskil – trójskok mężczyzn – brąz
    • Adam Jurkowski – skok wzwyż mężczyzn – srebro
    • Łukasz Kowalski – rzut oszczepem mężczyzn – złoto
    • Eryk Matusiak – rzut oszczepem mężczyzn – brąz
    • Katarzyna Mania – skok w dal kobiet – złoto
    • Wiktoria Zając – rzut oszczepem kobiet – brąz
    • Patrycja Jagiełowicz – rzut dyskiem kobiet – srebro
    • Dominika Witkowska – pchnięcie kulą kobiet – złoto
  • Mistrzostwa Miasta SPG w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Paweł Pokora, Igor Danyło, Michał Skrzypek, Kamil Frątczak, Łukasz Janus, Bartłomiej Boczar, Jakub Ciołek, Michał Kieroński, Kacper Kardas Dominik Rajchel – III miejsce

2013

  • Ogólnopolska Licealiada w Unihokeju, Bartłomiej Fliegner, Grzegorz Jurasik, Jakub Grochowski, Piotr Zwierzyński, Paweł Gończowski, Bartosz Łepak, Igor Danyło, Adam Fliegner, Mateusz Szczyt, Miłosz Woźny, Bartosz Różbicki, Mateusz Marszałek, Piotr Sapa – III miejsce w kraju, I miejsce w województwie, II miejsce w mieście
  • Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne, Łukasz Janus – II miejsce
  • Lubuska Olimpiada Młodzieży
    • Dawid Buła, Wojciech Kasperaszek, Szymon Sczepaniok, Marcin Polak, Dawid Kokowicz, Kacper Niesułowski, Wojciech Pudzianowski, Dawid Tyszkowski – II miejsce drużynowo w półfinale wojewódzkim piłki siatkowej
    • Maciej Konsewicz, Jakub Iwanus, Aleksander Wojtowicz, Kacper Stój, Igor Danyło, Łukasz Janus, Bartłomiej Boczar, Piotr Gąsior, Piotr Sapa, Marco Piechota, Łukasz Leśniak – III miejsce drużynowo w finale miejskim rozgrywek w piłkę nożną
    • Dawid Kozłowski, Artur Foltyn, Łukasz Leśniak – III miejsce w finale miejskim rozgrywek w tenisie stołowym
    • Paweł Pokora, Krystian Grzesik, Łukasz Prosuł, Łukasz Janus, Bartłomiej Boczar, Mateusz Skóra – II miejsce drużynowo w finale miejskim biegów przełajowych
  • Miejskie Mistrzostwa Lekkoatletyczne, Łukasz Janus – I miejsce w biegu na 3000 m, Jagoda Gdakiewicz – I miejsce w pchnięciu kulą, Patryk Brychcy – I miejsce w rzucie oszczepem, Dawid Buła – II miejsce w rzucie oszczepem, Maciej Tyl – II miejsce w biegu na 200 m, Łukasz Kowalski – II miejsce w pchnięciu kulą, Krystian Żuk – III miejsce w rzucie dyskiem, Przemysław Moczydlak – III miejsce w skoku w dal, Malwina Kaczmarek – III miejsce w rzucie oszczepem, Adam Jurkowski –IV miejsce w trójskoku.

2012

  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach, Przemysław Paś, Bartosz Łepak – III miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Miasta w Piłce Siatkowej Chłopców, Dawid Buła, Mariusz Matusewicz, Mateusz Kluj, Szymon Szczepanik – II miejsce drużynowo
  • Rozgrywki miejskie w tenisie stołowym, Łukasz Leśniak, Dawid Kozłowski, Artur Foltyn – II miejsce drużynowo
  • Rozgrywki miejskie w piłce ręcznej kobiet, Weronika Senk, Aneta Sakowska, Monika Karapka, Małgorzata Bach – II miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce – II miejsce drużynowo
  • VIII Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych STRONG MAN, Artur Foltyn, Krystian Żuk, Rafał Pospieszny – III miejsce

2011

  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, Dawid Kozłowski – II miejsce
  • Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce, Patryk Brychcy – I miejsce w rzucie oszczepem, Artur Foltyn – II miejsce w pchnięciu kulą, Anna Kaczyńska – III miejsce na 1500 m, Mateusz Kluj – III miejsce w trójskoku
  • Mistrzostwa Miasta w Szachach, Izabela Tomczyk i Paweł Krawczyk – III miejsce

2010

  • Sprawni jak Żołnierze” – zawody sportowo-obronne – III miejsce w etapie wojewódzkim
  • Miejskie Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców – III miejsce
  • Mistrzostwa Miasta w Szachach – II miejsce
  • Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców – V miejsce w finale wojewódzkim

2009

  • Sprawni jak Żołnierze” – zawody sportowo-obronne – VII miejsce w etapie wojewódzkim
  • Miejskie Mistrzostwa Koszykówki – III miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Miasta w Szachach, Izabela Tomczyk – II miejsce
  • Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym, Joanna Lechicka – I miejsce